اسکراب صورت

اسکراب صورت و بدن ارگانیک اکسیر

اسکراب صورت و بدن ارگانیک اکسیر

اسکراب کردن با اسکراب صورت و بدن اکسیر یک روش بسیار عالی برای لایه‌برداری از پوست و حذف
سلول‌های مرده بر روی سطح پوست است.

اسکراب صورت و بدن، سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند.

اسکراب صورت و بدن

اسکراب صورت و بدن از موادی زبر مانند نمک، تفاله قهوه، سبوس برنج، حتی پوست گردو تهیه می‌شود و معمولا با روغن‌های مخصوص ماساژ و اسانس‌هایی مانند روغن‌های ضروری، ترکیب می‌شود. اگر در ترکیب یک اسکراب از نمک استفاده شود، آن را اسکراب نمکی می‌نامند، از جمله نمک‌هایی که در لایه‌برداری از آن می‌توان بهره برد: نمک شفاف یا نمک دریاست.

نمک دریایی سرشار از مواد معدنی و بسیار مفیدی بوده و دارای خواص تسکین‌دهنده و آرامش‌بخش طبیعی می‌باشد.

** کلید اصلی پوست لطیف، داشتن اسکراب مناسب است **

اگر می‌خواهید از پوست بدن خود لایه‌برداری کنید و نرمی و لطافت را به آن بازگردانید، اسکراب صورت و بدن اکسیر را حتما امتجان کنید. یک اسکراب خوب می‌تواند تاثیرات خوبی را به دنبال داشته باشد.

مزایای اسکراب صورت و بدن اکسیر چیست؟

نمکهای دریایی یا سولفات منیزیم که معمولا در صنایع زیبایی استفاده می شوند شامل مواد معدنی هستند که می توانند به بهبود پوست کمک کنند. منیزیم در نمک های دریایی می تواند التهاب را کاهش دهد، و سولفات ها سموم موجود در بدن را از بین می برند.طبق نظر کارشناسان و محققان، نمک دریایی اکسیر که از تبخیر آب دریا حاصل می شود، سرشار از مواد معدنی مفید برای پوست می باشد. هنگامی که با روغن زیتون، بادام یا گل رز، مخلوط می شود، عملکرد آن  عالی می شود و می تواند زندگی جدیدی را به پوست خسته ببخشد.

عمل سایشی همراه با اسکراب نمک، پوست را تقویت می کند و به بهبود گردش خون کمک می کند. اسکراب با نمک همچنین به حذف باکتری ها از پوست و از ایجاد حفره ها در پوست جلوگیری می کند. نمک دارای ویژگی های ضد عفونی است و در هنگام استفاده می تواند باعث کشتن باکتری ها و کاهش التهاب، خارش و درد ناشی از بیماری های پوستی می شود.لایه برداری با یک اسکراب نمک نه تنها سلول های مرده پوست را حذف می کند و باعث افزایش گردش خون می شود، بلکه موجب بازسازی آن ها می شود. تحریک سلول های پوست مرده در واقع موجب رشد سلول های جدید و سالم می شود. این روند بازسازی پوست را تشدید می کند و باعث می شود پوست قوی تر و جوان تر شود.

یکی دیگر از محصولات تخصصی و ارگانیک اکسیر، اسکراب صورت و بدن اکسیر می باشد.

 

مزایای اسکراب صورت و بدن با نمک اکسیر:

 • کاهش استرس:

  اسکراب با نمک اسکراب اکسیر به افزایش مقدار منیزیم در بدن کمک می کند و باعث افزایش مقدار سروتونین تولید شده توسط مغز می شود. این افزایش در سروتونین احساس آرامش و رفاه را ایجاد می کند.منیزیم اضافی باعث افزایش سطوح انرژی و استقامت بدن می شود، و به تولید آدرنزین تری فسفات (ATP) در سطح سلولی کمک می کند. این مزایای عملکرد نمک اسکراب اکسیر یک نتیجه تجمعی از کاهش فشار خون، افزایش آرامش و بهبود خواب است.

 • نرم شدن پوست:

  یکی از بزرگترین مزایای اسکراب صورت و بدن اکسیر نرم و لطیف کردن پوست است.

 • لایه برداری:

  اسکراب صورت و بدن یک راه عالی برای تمیز کردن سلول های مرده پوست است. این راه سلول های بدن را بازسازی می کند.

 • روشن شدن پوست:

  اسکراب با این محصول باعث روشن شدن و براق شدن پوست می شود.

 • افزایش جریان خون:

  هنگامی که  اسکراب با اسکراب بدن اکسیر انجام می دهید، به طور طبیعی جریان خون و مایعات موجود در سلول های پوستتان تنظیم می شود.

 • کاهش روند پیری:

  به کمک اسکراب صورت و بدن اکسیر روند پیری سلول های پوست کاهش پیدا می کند و همیشه پوستی جوان و شاداب خواهید داشت.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)
  Loading...

Spread the love
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code