میگرن چیست

میگرن چیست

میگرن چیست ؟

بسیاری از افراد از دردهای میگرنی رنج می‌برند، این دردهای مکرر و ناگهانی زندگی روزمره و فعالیت‌های روزانه افراد به خصوص افراد شاغل را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

محققان نشان داده‌اند که زنان سه برابر بیشتر از مردان به میگرن مبتلا می‌شوند. بیشتر افراد که از این بیماری رنج می‌برند هنگام حملات میگرنی به دارو رجوع می‌کنند. با وجود اینکه داروها می‌تواند در تسکین دردهایی از این قبیل موثر باشد اما نباید فراموش کرد که درمان آن‌ها موقتی است و علاوه بر اینکه این داروها اثرات جانبی بی‌شماری دارند، موجب می‌شود بدن به مصرف آن‌ها عادت کند و در بیشتر اوقات بسیار پرهزینه است. از طرف دیگر، این داروهای مسکن که به هنگام حملات میگرنی استفاده می‌شود مدتی طول می‌کشد تا اثر کند.

ابتدا باید علت میگرن را بدانیم و سپس راه حل برای درمان آن را ارائه دهیم.

الکترولیت در بدن همان مواد معدنی هستند که بار الکتریکی دارند. توابعی که این الکترولیت ها مسئولش هستند، کمک به انجام برخی از بزرگ ترین فرآیندهای بدن است.

شامل عملکرد عصب پشتیبان، تنظیم سیستم قلبی عروقی و تنظیم عملکرد ماهیچه ای. یکی دیگر از مواد معدنی که بخش مهمی در همه این مواد دارد، منیزیم است. منیزیم یک عامل ضد التهاب طبیعی است.

تصور می شود که میگرن، پاسخ التهابی به حساب می آید. برای حل این مساله نمک دریایی با کیفیت مورد نیاز است که برای معجون جادویی توضیح دادیم.

منیزیم از نمک دریا می آید که به مبارزه با هیاهو و التهاب در ذهنتان کمک خواهد کرد.

چگونه می توان از شر میگرن در ۵ دقیقه با این نوشیدنی خانگی ساده خلاص شویم

Spread the love