پاکسازی روده با نمک دریایی

پاکسازی روده با نمک دریا

پاکسازی روده با نمک دریایی

روده بزرگ لوله ای است که از طریق آن مواد زائد از بدن خارج می شود. سموم موجود در بدن و بخصوص در روده می توانند یک ماده ای را ایجاد کنند که به دیواره های کولون در روده می چسبند و دفع را با مشکل روبرو می کنند. این مشکل می تواند باعث یبوست و خشکی روده شود. “پاکسازی روده و کبد” یک فرآیند برای کمک به بدن به منظور از بین بردن سموم انباشته در کبد و روده است.

“سم زدایی بدن” به کمک روش های طبیعی بسیاری از سموم را از بدن دفع می کند. نوشیدن محلول آب لیمو تازه و آب گرم و مقداری نمک دریا به عنوان یک ملین و روان کننده طبیعی عمل می کند که روده بزرگ را تمیز می کند.

کاهش وزن با حذف مواد زائد و سموم در دستگاه گوارش به دست می آید و با احیای سلامت باعث می شود فرد احساس پر انرژی کند. همچنین بررسی ها و تحقیقات انجام شده، بیان می کند که نمک دریایی درد مفصلی و عضلانی را از بین می برد.

نحوه انجام پاکسازی روده با نمک دریایی

کل سیستم گوارش را می توان با ترکیب نصف قاشق چای خوری نمک دریا با یک لیوان آب گرم همراه با آب یک عدد لیموی ترش تازه پاکسازی کرد. صبح ها این ترکیب را در حالی که معده شما خالی است میل نمایید.

انتظار می رود تخلیه روده ها در عرض چند ساعت پس از نوشیدن این ترکیب انجام شود. هر روز صبح به مدت یک هفته، این نوشیدنی را با ناشتا میل کنید. هنگام تهیه این محلول برای اهداف پاکسازی، از نمک دریایی پاک شده استفاده کنید.

نمک دریایی با کیفیت (پاک شده)، مواد معدنی حیاتی را که مسئول پاکسازی دستگاه گوارش هستند، دارا  بوده و عاری از هرگونه آهک ، گل و لای و اجسام خارجی می باشد

تحقیقات نشان داده است که نمک دریای خالص علاوه بر کاهش وزن و سم زدایی سیستم گوارش، باعث کاهش خستگی بدن و کاهش تحریک پذیری روده می شود.

Spread the love